top of page

Biz Kimiz?

Tecrübe ve Güven:

ACT Finans, Türkiye'deki yasal düzenlemelere uygun olarak faaliyet gösteren bir menkul değerler aracı kurumdur. 2020 yılında ACT Global Brokers'ın Türkiye iştiraki olarak kurulan ACT Finans, Türkiye'deki regülatörler tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

 

Şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine finansal çözümler sunan ACT Finans, yatırımcıların güvenle işlem yapabileceği bir platform sunar. Web sitesi üzerinden finansal ürünler, piyasa analizleri, eğitim kaynakları ve müşteri desteği gibi birçok hizmete erişim sağlayabilirsiniz. Her türden yatırımcıya hitap eden geniş ürün yelpazesiyle ACT Finans, güvenilirlik ve profesyonellik konusunda öne çıkan bir kurumdur.

act finans binası
actfinans_binası.png

Misyon

Yatırımlarla Geleceği Dönüşür.

Geleceğinizi şekillendirmek için bugünden adım atın! ACT Finans olarak, yatırımlarınızı güçlü bir gelecek için birer fırsata dönüştürüyoruz. Profesyonel ekibimiz ve güvenilir hizmet anlayışımızla, finansal hedeflerinize doğru adımlar atmanızı sağlıyoruz. Yenilikçi çözümlerimiz, geniş ürün yelpazemiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, geleceği inşa etmek için size destek oluyoruz. ACT Finans ile yatırımlarınızın değerini artırın, geleceği dönüştürün!

Neden Katılmalıyım?

Yasal Süreçler

ACT Finans regülatörlerin denetiminde bir aracı kurumdur. Tamamen düzenlenir ve yatırımcılara güvenli ve şeffaf bir ticaret ortamı sağlar.

Gelişmiş Teknoloji

Müşterilerine sağlam ve güvenilir bir ticaret platformu sağlamak için yenilikçi bir teknoloji yığını geliştirdi. Platform, hızlı ve doğru uygulama sunmak için tasarlanmıştır.

Kullanıcı Dostu Ticaret

Akıllı, güvenli ve basit ticaret uygulaması aracılığıyla kullanıcı dostu bir ticaret deneyimi sağlar. Uygulama, okunması kolay grafikler, çeşitli sipariş türleri ve çok çeşitli risk yönetimi araçları ile modern bir arayüz sunar.

Ödüllerimiz

ACT Finans, birden fazla fuarda ödüllü bir katılımcıdır. Şirket, çeşitli kategorilerde profesyonel toplulukta tanınmaktadır.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz

Yüksek düzeyde düzenlenmiş ve lisanslı

Çok uluslu, küresel olarak önde gelen düzenleyici kurumlar tarafından yetkilendirilmiş ve düzenlenmiştir.

 

Finansal güvenliğinizi ciddiye aldığımız için güvenle ticaret yapın.

Sürpriz yok

Şeffaf fiyatlandırma

Düşük spreadler

300:1'e varan kaldıraç oranı

24/5 canlı müşteri desteği

Çok dilli ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.

Kolay Para Yatırma ve Çekme

Para Yatırma veya Çekme Ücreti Yok*

*Ancak bazı bankalar veya ödeme sağlayıcıları ücret alabilir. Bu ücretlerle ilgili sorularınız için lütfen doğrudan bankanızla iletişime geçin.

Tecrübesiz veya Profesyonel. Nereye Gideceğini Biliyorsun.

Güçlü Araçlar; Kullanıcı Dostu Arayüz; Hızlı 24/5 Müşteri Desteği

ACT Finans'dan bekleyeceğiniz tüm pazar uzmanlığı ve teknolojisi

bottom of page